Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста
Навигация
Главная
История города
Фотогалерея
Статьи
Форум
Поиск
Карты города
Файлы
Видео
Отели города
Партнеры сайта
Обратная связь
Квартира посуточно
Последние статьи
Леся Українка
З історії мікрорайон...
Де була перша оселя ...
Райони міста: Новий ...
Вольная борьба - оди...
Погода
Наши партнеры
случайные фото
Крепость
вид на мерию
крепость
награждение
Елка на площади Леси Украинки
Новоград-Волынский готовится к встрече и празднованию Нового Года, к этому событию в городе был установлен один из главных символов новогодних и рождественских праздников, а именно большая елка. В этот раз власти решили перенести место елки с центрального круга возле кинотеатра, на площадь Леси Украинки. Также местная власть разработала план по новогоднему украшению города, в едином стиле.

22-12-2007 0 Комментариев · 4869 Прочтений
Мер заборонив перейменовувати вулицю Карла-Маркса
22 листопада відбулось чергове пленарне засідання в міській раді. Одним із гострих пунктів порядку денного було питання про перейменування вулиці Карла-Маркса у вулицю Соборності (також був варіант Музейна). Топонімічна комісія пропонувала як компроміс частину вулиці перейменувати, а іншу залишити за старою назвою, але дана пропозиція не отримала підтримки у більшості депутатів, які проголусували за повне перейменування.
На засідання завітало багато новоград-волинців пенсійного віку, які виступали проти перейменування. Враховуючи їхні заперечення міський голова Микола Боровець наклав на прийняте рішення вето, чим заборонив перейменовувати вулицю Карла-Маркса.

25-11-2007 0 Комментариев · 6159 Прочтений
Президент України відвідав наше місто
22 серпня відбулася робоча поїздка президента України Віктора Ющенка в Новоград-Волинський. В ході поїздки Віктор Ющенко взяв участь у відкритті дитячого будинку в селі Гульськ. Після цього президент відвідав військову частину де ознайомився з ходом виконання експерименту щодо укомплектування частини військовослужбовцями за контрактом, озброєнням та умовами проживання. В Новограді-Волинському Віктор Ющенко також відвідав літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

23-08-2007 0 Комментариев · 4544 Прочтений
24-26 серпня Новоград-Волинський святкує ювілей
З 24 по 26 серпня наше місто відзначатиме 750 років від першої літописної згадки. На свято запрожуються всі жителі і гості міста. Святкування буде проходити 3 дні, за запланованою програмою. У святкові дні на території міського парку культури і відпочинку працюватимуть атракціони та луна-парк. З програмою святкування ви можете ознайомитися далі
Програма сяткування

21-08-2007 Дальше... · 0 Комментариев · 6017 Прочтений
Юрій Павленко відвідав Новоград-Волинський
14 серпня Новоград-Волинський відвідав голова обласної державної адміністрації Юрій Павленко. Метою його візиту було ознайомлення з ходом підготовки відзначення 750-річчя першої літописної згадки нашого міста. Він провів засідання організаційного комітету на якому міський голова Микола Боровець прозвітували про великий комплекс робіт з благоустрою міста, ремонту та реконструкції ряду об’єктів, про проведені фестивалі конкурси, свята присвячені ювілею міста. Під час візиту голова ОДА пройшов центральною вулицею, алеями міського парку культури і відпочинку та перевірив якість виконаних робіт. Того ж дня Юрій Павленко відвідав швейну фабрику „Леся”, меблеву фабрику „Мирт”, міськрай ТМО, де зустрівся з трудовими колективами та ознайомився з технологічним процесом виробництва.

17-08-2007 0 Комментариев · 4920 Прочтений
Страница 7 из 11 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Темы форума
Новые темы
Игры на смартфон
Телефон
Отдых
Крем
Холодильник
Обсуждаемые темы
Фонари тактически... [124]
Актуальные новости [24]
Интернет в Новограде [15]
Город должен знат... [11]
Что подарить жене? [10]
Авторизация