Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста
Навигация
Главная
История города
Фотогалерея
Статьи
Форум
Поиск
Карты города
Файлы
Видео
Отели города
Партнеры сайта
Обратная связь
Квартира посуточно
Последние статьи
Леся Українка
З історії мікрорайон...
Де була перша оселя ...
Райони міста: Новий ...
Вольная борьба - оди...
Погода
Наши партнеры
случайные фото
В Новоград пожаловали участники гонки на электромобилях
Электромобиль в Новограде-ВолынскомНовоград-Волынский принял участников гонки на электромобилях - "Zero emissions race". Наш город стал одним из шести пунктов в Украине, где будут делать остановки гонщики. 31 августа гонщики проехались по центральной части города и сделали остановку на площади Леси Украинки. Три автомобиля, которые прибыли в наш город, работают на электродвигателях и не делают вредных выбросов в атмосферу, тоесть являются экологически чистыми. Технические характеристики электромобилей соответствуют современным требованиям, так максимальная развиваемая скорость может составлять около 220 км/час. Без подзарядки автомобили могут пройти 230-250 километров пути, а полная зарядка аккумуляторов составляет около 2-х часов.
Гонка стартовала 16 августа в Женеве и запланирована на 80 дней, их маршрут пройдет через такие города как Киев, Москва, Лос-Анджелес, Мадрид, Ванкувер, Мехико, Шанхай, Париж.

05-09-2010 Дальше... · 0 Комментариев · 4749 Прочтений
Праздник "Лесині Джерела" возвращается к прежней дате проведения
Лесині ДжерелаМеждународный праздник литературы и искусств "Лесині Джерела" в этом году в Новограде-Волынском планируется провести в период с 30 июля по 1 августа. Именно эти даты указаны в решении городского исполкома по этому вопросу. Причиной переноса даты проведения праздника стали многочисленные просьбы и обращения жителей, мотивирующие это тем, что в конце июля иногородние гости имеют больше возможностей его посетить. В этот период идет сезон отпусков, также эта дата не совпадает с общегосударственными праздниками, и народные коллективы охотнее приезжают на праздник в Новоград-Волынский.

16-04-2010 0 Комментариев · 4761 Прочтений
І перший тур виборів Президента України в Новограді-Волинському
Вибори Президента України 201017 січня 2009 в нашій державі відбувся перший тур виборів Президента України. В нашому місті вибори проходили на 28 територіальних виборчих дільницях. По місту Новоград-Волинський яке відноситься до територіального виборчого округу №66 зафіксовані наступні результати голосування: Віктор Янукович - 28% (8048 голосів), Юлія Тимошенко - 20% (5681 голос), Володимир Литвин - 17% (4950 - голосів), Сергій Тігіпко - 14% (4131 голос), Арсеній Яценюк - 8% (2379), Петро Симоненко - 3% (896 голосів), Віктор Ющенко - 2% (608 голосів), не підтримали жодного кандидата - 2% (497 голосів). Всього в місті в голосуванні прийняли участь 29046 виборців з 45629 які мають право голосу.

23-01-2010 Дальше... · 0 Комментариев · 6178 Прочтений
Новорічна ялинка встановлена в нашому місті
19 грудня на День Святого Миколая в Новограді-Волинському відбулося відкриття новорічної ялинки. За традицією останніх років головна ялинка встановлена на площі Лесі Українки. Під час урочистого відкриття відбувся і традиційний парад Дідів Морозів. Навіть доволі низька температура цього дня не завадила Дідам Морозам пройти ходою містом до площі Лесі Українки. Там на них очікувала чимала кількість дітей. Під час святкового відкриття на площі виступили народний дитячий ансамбль "Ордана", народний ансамбль пісні і танцю "Полісся", а також діти міського Палацу шкільної молоді. На відкритті ялинки також був присутній міський голова Микола Боровець.

26-12-2009 Дальше... · 0 Комментариев · 5250 Прочтений
У місті підвищились тарифи на послуги водопостачання та водовідведення
Виконавчий комітет міської ради на позачерговому засіданні що, відбулося 7 жовтня ухвалив рішення, яким підвищив вартість води для населення з 5 до 7 гривень за кубометр. Відповідно до цього ж рішення 1 куб води для бюджетних установ відтепер коштуватиме 10,36 грн., а для промислових підприємств - 13,23 грн. Це підвищення тарифів є другим за рахунком в поточному році. На початку року тариф складав 3,60 грн. за куб води. Ці дії влада пояснює бажанням витягнути місцевий водоканал з глибокої фінансової скрути, в якому підприємство опинилось внаслідок незбалансованої багаторічної політики ціноутворення.

15-10-2009 Дальше... · 0 Комментариев · 5791 Прочтений
Страница 3 из 11 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Темы форума
Новые темы
Игры на смартфон
Телефон
Отдых
Крем
Холодильник
Обсуждаемые темы
Фонари тактически... [124]
Актуальные новости [24]
Интернет в Новограде [15]
Город должен знат... [11]
Что подарить жене? [10]
Авторизация