Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста
Навигация
Главная
История города
Фотогалерея
Статьи
Форум
Поиск
Карты города
Файлы
Видео
Отели города
Партнеры сайта
Обратная связь
Квартира посуточно
Последние статьи
З історії мікрорайон...
Де була перша оселя ...
Райони міста: Новий ...
Вольная борьба - оди...
Звягелю — 750 років
Погода
Наши партнеры
случайные фото
Кав'ярня My Cofee в ...
Відкрито реконструйований міський центральний стадіон „Авангард”
24 травня в рамках загальноміської акції „Пробіг заради життя – 2008” відбулося офіційне відкриття реконструйованого центрального стадіону «Авангард». Перерізати червону стрічку мали нагоду начальник обласного управління у справах молоді та спорту Марія Власенко, міський голова Микола Боровець, заступник міського голови Валентина Титяневич, заступник директора підрядної організації ТОВ „Вежа” (м.Острог) Анатолій Лещенко та один із юних любителів спорту.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом до усіх присутніх звернувся міський голова Микола Боровець. Він зазначив, що відкриття стадіону стало гарним подарунком для міста та усіх його мешканців, адже тут матимуть змогу займатися спортом як дорослі, так і діти. Микола Петрович закликав новоград-волинців берегти стадіон, щоб він довгі роки міг приносити користь новоград-волинцям. Привітала звягельчан начальник обласного управління у справах молоді та спорту Марія Власенко, яка від імені голови обласної державної адміністрації Юрія Забели, вручила грамоти міському голові М.П. Боровцю та депутату міської ради Б.В.Подсадному за сприяння у зміцненні спортивної бази міста Новограда-Волинського, яка визнана однією з найкращих в області. За її словами, за постійну турботу про розвиток фізичної культури і спорту в місті, міський голова М.П. Боровець включений до складу офіційної делегації України від Житомирської області на літні олімпійські ігри 2008 року в Пекіні. Подяками та цінними подарунками від керівництва ТОВ „Вежа” за співпрацю нагороджені заступник міського голови В.А. Костюк, колектив ДЮСШ.

Ремонтні роботи на спортивній споруді міста тривали протягом 2007-2008 року в рамках відзначення 750-річчя міста за сприяння Міністерства фінансів України, облдержадміністрації, міської ради та місцевих підприємців. Востаннє стадіон ремонтувався ще у 80-х роках. Загальна вартість виконаних робіт - понад 1 млн. 600 тис. гривень.

Стадіон розрахований на 3 тисячі глядацьких місць. Зроблено сучасне освітлення стадіону, повністю оновлено сидячі місця, по новому вкладені бігові доріжки, відремонтовано стіни, вікна та двері адміністративного приміщення (внутрішні роботи заплановано завершити до вересня місяця поточного року), на футбольне поле засіяно більше 120 кілограмів трави, проведено благоустрій майданчика із штучним покриттям. За стадіоном закріплено штат в кількості 6 чоловік, що дає надію, що віднині стадіон „оживе” та щодня прийматиме спортсменів, шанувальників та усіх бажаючих на своїй території.

26-05-2008 0 Комментариев · 6043 Прочтений
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Темы форума
Новые темы
Игры на смартфон
Телефон
Отдых
Крем
Холодильник
Обсуждаемые темы
Фонари тактически... [124]
Актуальные новости [24]
Интернет в Новограде [15]
Город должен знат... [11]
Что подарить жене? [10]
Авторизация