Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста
Навигация
Главная
История города
Фотогалерея
Статьи
Форум
Поиск
Карты города
Файлы
Видео
Отели города
Партнеры сайта
Обратная связь
Квартира посуточно
Последние статьи
З історії мікрорайон...
Де була перша оселя ...
Райони міста: Новий ...
Вольная борьба - оди...
Звягелю — 750 років
Погода
Наши партнеры
случайные фото
клумба в центре
Дом в Морском
Підтоплення у Новограді-Волинському
У зв’язку із зливами у місті та багатьох населених пунктах району піднявся рівень ґрунтових вод, на 18 годину 23 квітня 2008 року, внаслідок складних погодних умов підтоплено 3,5-4 кв. км території міста. За зверненнями новоград-волинців, підтоплено 192 будинки, у 18 випадках вода стоїть всередині будинків. Станом на 23 квітня відкачено воду від 21 будинку. До ліквідації стихії залучено 13 одиниць техніки та 46 чоловік. Виходячи із вище зазначеного розпорядженням міського голови №111(о) від 23.04.08 з 8.00 годин 23 квітня 2008 року у місті оголошено надзвичайну ситуацію.

Міський голова М.П. Боровець звернувся до жителів міста:
«Складні погодні умови, тривалі затяжні дощі викликали прогресуючі явища підтоплень територій та об'єктів життєзабезпечення міста. Дренажні системи і каналізаційні колектори не справляються з наростаючими об'ємами води, яка грунтом не приймається.
Різко погіршилась якість води в р. Случ і колодязях. Водоочисні системи працюють з великим навантаженням, але довести водопідготовку до відповідних кондицій не в змозі.
Виходячи з цього мною оголошено у місті надзвичайну ситуацію і дані відповідні доручення комісії з питань ТЕБ і НС вживати всіх необхідних заходів для боротьби з підтопленнями, забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційних мереж в необхідному режимі.
Комісії доручено у відповідності з нормативно-правовими актами залучати кошти, сили і засоби суб'єктів господарювання, незалежно від форми власності, для боротьби із наслідками стихійного лиха.
В першу чергу технічні засоби будуть відкачувати воду з будинків, в які вона вже проникла. При необхідності сім'ї будуть відселені в гуртожитки.
Прошу розуміння жителів міста в цьому плані.
З метою недопущення спалахів інфекцій, звертаю увагу жителів на незадовільну якість питної води. Її використовувати рекомендується тільки після кип'ятіння».

За інформацією начальника відділу ЖКГ та КВ міської ради В.М. Матвійчука, станом на 23 квітня у Новограді-Волинському підтоплено близько 30% території приватного сектору, особливо постраждала західна частина міста. Є випадки підтоплень і центральної частини міста.

22-04-2008 0 Комментариев · 4606 Прочтений
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, залогиньтесь или зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Темы форума
Новые темы
Игры на смартфон
Телефон
Отдых
Крем
Холодильник
Обсуждаемые темы
Фонари тактически... [124]
Актуальные новости [24]
Интернет в Новограде [15]
Город должен знат... [11]
Что подарить жене? [10]
Авторизация