Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста
Навигация
Главная
История города
Фотогалерея
Статьи
Форум
Поиск
Карты города
Файлы
Видео
Отели города
Партнеры сайта
Обратная связь
Квартира посуточно
Последние статьи
Леся Українка
З історії мікрорайон...
Де була перша оселя ...
Райони міста: Новий ...
Вольная борьба - оди...
Погода
Наши партнеры
случайные фото
перекресток улиц Шев...
вид на крепость
Просмотр темы
Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста | Новоград-Волынский | Компьютеры & IT
Автор Українські сайти. Варті уваги сайти...
Hohol_HB
Пользователь

Сообщений: 3
Зарегистрирован: 20.01.09
Опубликовано 20-01-2009
Доброго дня, вечора, ночі, ранку, аллоха, йоу, хей та просто привіт, панове!smiley
Я як людина, що в більшій чи менші мірі зацікавлена в поширенні всього українського де тільки можливо, хочу створити тему для обміну українськими сайтами... ото ж розпочну звісно ж я:
Hurtom.com - не буває й дня, щоб я не зайшов сюди. Сайт відносно молодий (~2 роки), але стрімко розвивається... воно й не дивно, бо сайт як на мене, дійсно вартий уваги. Я і не насмілююся, який бум станеться коли в лютому місяці сайт приведе в експлуатацію новий сервер. Тут доступне все, що може зацікавити українця. У вашому розпорядженні: голівудські фільми з ЯКІСНИМ українським дубляжем (деякі фільми дублюють самі розроблювачі сайту), українська музика багатьох жанрів, українізації(деякі знову ж таки від розроблювачів), документи, книги, українські фільми(що приємно радує), документальні цикли, ігри та бігато-бвгвто всього... завітайте, гадаю - не пошкодуєте. Сайт реалізований на торрент трекері.
http://torrents.net.ua - гадаю варто лише сказати, що це національний бітторрент трекер.
http://zymnavoda.org.ua - також гарнющій сайт... софт, музика, фільми... я б сказав, такий собі склад всього... не можна все знайти, а ле якщо не можеш ніде знайти, то там через гугл таки знайдешsmileyну у мене так
http://spidersoft.org.ua - я просто в захваті від софту, що там знаходиться...як самі розроблювачі сказали: "Сайт хорощий людей"іноді можна натрапити на золоту жилу для себе...
http://www.neyrat.net - всього по трошки.... свою родзинку має...
Ось ви побачили збірочку посилань, які відібрав зі свого "арсеналу".... Ви ж можете зробити корисну справу і просто ввести посилання у відповідь... Отож не соромтеся...розпочнімо


Хлопці, себто адміністратори, Н.-В. жеш "рідна" земля Лесі Українки,а Ви сайт виконали російською мовою...і як ви після цього спите спокійно???Жарт, звичайно, але звідси суть не міняється!
Послать приватное сообщение
Автор RE: Українські сайти. Варті уваги сайти...
exclusive
Пользователь

Avatar пользователя

Сообщений: 22
Зарегистрирован: 06.03.16
Опубликовано 06-03-2016
Зараз практично в кожному домі є популярна офісна техніка, така як сканер, принтер, факс... Мені було дуже цікаво як влаштована подібна техніка, у самого є лазерний принтер. Так ось, кому цікаво, наткнувся на досить цікаву статтю http://www.fullcartridge.com.ua/how-does-a-laser-printer/ принцип роботи лазерного принтера, процес друку.
Изменил(а) exclusive, 06-03-2016
Послать приватное сообщение
Автор RE: Українські сайти. Варті уваги сайти...
Diman4ik
Пользователь

Сообщений: 1
Зарегистрирован: 30.07.16
Опубликовано 30-07-2016
Звичайно краще для скачування файлів користуватися протоколом пов'язаним з BitTirrent. Але якщо немає такої можливості то кращими завантажувачами в такому випадку будуть стандартнi проги типу Download Master і InstallPack. Надійні і перевірені часом. Я качав тут і вам раджу. Широкий вибір подібних програм представлений в описi.
Послать приватное сообщение
Перейти на форум: