Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста
Навигация
Главная
История города
Фотогалерея
Статьи
Форум
Поиск
Карты города
Файлы
Видео
Отели города
Партнеры сайта
Обратная связь
Квартира посуточно
Последние статьи
Леся Українка
З історії мікрорайон...
Де була перша оселя ...
Райони міста: Новий ...
Вольная борьба - оди...
Погода
Наши партнеры
случайные фото
Колокол на крепости
Памятник "Пушка" в г...
Пушка
Торжественное шествие
Просмотр темы
Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста | Новоград-Волынский | Жизнь города
Страница 2 из 2 < 1 2
Автор RE: У ЖИТОМИРІ "УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР" "КИДАЄ" ЛЮДЕЙ
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
Цього тижня до редакції сайту Мій Житомир.ТВ зателефонував розчарований житомирянин, який розповів про те, що м’яко кажучи його «кинули» на гроші.

Кинули не прості люди, а представники політичної сили «Український вибір». Саме вони сьогодні намагаються переконати український народ, що «вибір роблять прості смертні». Їх лідер Віктор Медведчук не соромиться у своїй рекламі використовувати кольори російського прапору, проте організація всіляко підкреслює свою відданість демократичним цінностям і ставить за мету розбудову громадянського суспільства.

Як відомо, Віктор Володимирович є кумом Володимира Путіна та дружини Дмитра Медвєдєва, отже, вже цей факт може почати насторожувати українців. Куди «Український вибір» заведе наш народ ще не відомо, але складається враження, що на фоні «біло-синьо-рожевих» кольорів ми не підемо в один крок з Європою, нас розвернуть назад до іншого керівництва, яке й так всіма зусиллями намагається відібрати в України Автономну Республіку Крим та знищити все українське.

Віктор Медведчук ще на парламентських виборах минулого року заявив, що до Верховної Ради не йтиме, проте експерти заявляють, що вибори-2015 року він не пропустить, одночасно говорячи, що рейтинг Медведчука в Україні є низьким і не очікується, що він стане серйозним гравцем на найближчих президентських перегонах. Але як вже відомо, у своєму колі знайомих та друзів він має доволі сильну підтримку з вищезазначених людей.

Перед тим, як світити організацію «Український вибір» у Житомирі, містом почала поширювати діяльність «Асоціації правників України». Ходять чутки, що саме на базі цієї асоціації, до речі, до числа якої входить бютівець Олег Білецький, створений осередок «Українського вибору». Можливо, співпадіння, але на одному із заходів організованих «Асоціацією правників України» була присутня журналіст та заступник директора Житомирської державної теле-радіокомпанії Оксана Кропивницька. З власних джерел нам стало відомо, що саме вона виконує обов’язки прес-секретаря «Українського Вибору» у Житомирі.

Лідером же обласної організації "Українського вибору" нібито є Олег Лосіхін.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Хлопці-олігархи перестали платити житомирським агітаторам «Українського вибору»?
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
Агітаторів медведчукового «Українського вибору» у Житомирі надовго не вистачило. Мабуть, дійсно, агітували «за ідею», вони розповідали усім про політику партії і свого гуру Медведчука. Клялися, що гроші за роботу не беруть, ні-ні, що все безкоштовно і помахати прапорами і пороздавати листівки – заради радості і задоволення. Який брєд! Ну хто в таке повірить. Не багато Хто сьогодні буде займатися такою «безкоштовною єрундою»! Чудо-агітаторів «Українського вибору» надовго не вистачило. Поділися десь, пішли, як-то кажуть, по-англійськи. Чи-то грошей на них не вистачило, чи-то безкорисливі ідеї у хлопців та дівчат стали за дорогими для олігархічного медведчуковго клану, не знаю. Та медведчукова «піхота», яку кинули на вулиці Житомира, «пріказала довго жити», «галочку» поставили, ну той добре.
Изменил(а) barleben_david, 16-10-2013
Послать приватное сообщение
Автор RE: УДАР кримінальний
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 18-10-2013
У розмовах про політику й політиків сьогодні важко розібратися. Житомир у цьому плані – найкращий приклад: «Батьківщина» тільки тим і зайнята, щоб добитися свободи для Юлі Тимошенко. «Фронт змін», який ніби розпустився, незрозуміло, куди пристав і з ким об’єднується. Ще є «Свобода», але вона проблемами людей не особливо переймається, бо зайнята в основному пам’ятниками та перейменуванням вулиць. На цьому фоні найпривабливіше і найавторитетніше виглядає «Удар» Віталія Кличка, перш за все – завдяки своєму лідеру. Навіть незважаючи на скандал, що нині якраз набуває обертів, із заборгованістю по майже 100 із 225 округів по виплатах працівникам штабів, агітаторам тощо – усім тим (а по Україні це близько 1000 чоловік), хто минулого року співпрацювали із партією під час парламентських виборів.
Втім, із «Ударом» у Житомирі теж проблеми, бо чимось особливим його представники не відзначилися. Від Дня незалежності, коли житомирські «ударники» їздили з мотоциклістами-байкерами до Польщі і до Вільнюса, а потім роздавали українські прапорці житомирянам, які захочуть причепити їх на свої машини, про «Удар»та його місцевих депутатів (їх у обласній раді немає, зате у міській аж два) знову нічого гарного не чути.
Виправлюся: чути, але аж ніяк не гарне. Хоча зараз мова не про Владислава Глазунова, який поки що ніде не прокрався і біля мера Дебоя, якого в Житомирі не люблять, особливо не показується.
Ніхто нічого поганого не чув і про депутатку-«ударівку» Тетяну Шкуропат, допоки не викрилися її земельні афери, за які рішенням суду у минулому році її звільнено з посади начальника управління архітектури та дизайну міського середовища.
Тим більше, що житомиряни добре знають, що і в інших партіях є багато депутатів, у яких, як мовиться, «рильце в пушку»: і в «Батьківщині» є депутати, які одержують землю із мерських рук, і у «Фронті змін» таких депутатів-не один-не два.
А нещодавно розбірки між «ударівськими» однопартійцями набули ледь не кримінального забарвлення: після того, як Геннадій Деревенецький, один із активістів житомирського «Удару», написав заяву про вихід із партії (у ній він звинуватив голову обласної парторганізації Рустама Раупова у порушенні всіх задекларованих у статуті партії положень, кумівстві і панібратстві та перетворенні обласного партосередку на «елітний клуб»), декілька молодиків побили його у під’їзді власного будинку, перед цим детально роз’яснивши колишньому «ударівцю» ціну мовчання – особливо для його фізичного здоров’я.
Тож Віталію Кличку як лідеру «Удару», який хоче стати президентом, слід гарно поміркувати, як поліпшити справи у Житомирі та замінити місцевих лідерів такими, яким житомиряни зможуть вірити, довіряти і твердо знати, що вони їх не підведуть.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Актуальные новости
Nevermore
Пользователь

Сообщений: 12
Зарегистрирован: 24.02.08
Опубликовано 09-12-2013
забаньте этого спаммера...
Послать приватное сообщение
Автор RE: Актуальные новости
Alisa1
Пользователь

Сообщений: 42
Зарегистрирован: 24.01.16
Опубликовано 20-12-2017
очень интересно, буду рада еще послушать
Послать приватное сообщение
Страница 2 из 2 < 1 2
Перейти на форум: