Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста
Навигация
Главная
История города
Фотогалерея
Статьи
Форум
Поиск
Карты города
Файлы
Видео
Отели города
Партнеры сайта
Обратная связь
Квартира посуточно
Последние статьи
Леся Українка
З історії мікрорайон...
Де була перша оселя ...
Райони міста: Новий ...
Вольная борьба - оди...
Погода
Наши партнеры
случайные фото
телевышка
Солнечные часы возле...
Детский мир
Просмотр темы
Новоград-Волынский - сайт города, Звягель, Новоград-Волинський - сайт міста | Новоград-Волынский | Жизнь города
Страница 1 из 2 1 2 >
Автор Актуальные новости
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 03-09-2013
Арбузов вилітав до Донецька з’ясувати правду про Межигір’я
На одному з останніх засідань Кабміну місяць тому Арбузов дуже цікавився у Табачника, коли офіційно святкуватиметься День знань – 1-го вересня у неділю, чи 2-го у понеділок. На той момент виконуючий обов’язки Прем’єра складав графік і на День знань наказав організувати йому відвідання школи у Донецьку.
Напередодні 1 вересня місцеві донецькі ЗМІ повідомили, що Арбузов буде на першому дзвонику в Донецьку і відвідує школу, в якій колись навчався. Сьогодні вже 2 вересня, і жодної новини про Арбузова в Донецьку. Дивна річ, зазвичай чиновники такого ранку розпихують відео і статті про свою участь у загальнодержавних святкових заходах куди не лінь. А тут – тиша.
Що ж трапилось? Прес-служба зрадила Арбузова? Думаю, ні. Як розповіли донецькі джерела, в останні дні у Арбузова змінилась мета поїздки у Донецьк. Питання піару та школярів раптово відійшло на десятий план, оскільки у неділю на порядку денному була інша проблема, яка аж надто хвилювала Арбузова – неочікуваний політичний маневр Клюєвих. А як наслідок – дії і плани Януковича стосовного майбутньої кар’єри Арбузова.
Схвильований новиною про зближення Януковича та Клюєвих, Арбузов вилетів до Донецька на консультацію з Ахметовим, який на його думку, має знати всю правду про нові відносини президента з братами Клюєвими.
Поки невідомо, чи дізнався він щось від Ахметова, чи просто провів разом час, споглядаючи невтішний для Рената футбольний матч. Однак, сам факт поїздки та консультації з Ахметовим, багато про що говорить. Перший віце-прем’єр серйозно схвильований. Незважаючи на розмови політологів про Вілкула та інших примарних політиків, до цього часу для президента Арбузов був єдиним безапеляційним кандидатом на заміну Азарову. Про це добре знає Ахметов, який на прохання Януковича розкручує Вілкула.
Роль Вілкула в цій грі – відволікати увагу, створювати щось подібне на конкуренцію. Максимум, на що він зможе розраховувати – це теперішня посада Арбузова. Але навіть це під питанням, адже президент не довіряє Вілкулу, який має надто малу вагу і повністю підконтрольний Ахметову.
Що ж, політичний сезон розпочався, і, дивним чином, немає жодних новинок від опозиції. Схоже, за час відпустки там нічого не змінилося – опозиція вмирає, і все найцікавіше нас очікує у владній команді. Інтрига навколо «сім’ї» та особи майбутнього Прем’єра загострюється, а її центром тепер стало таємниче «Межигір’я».
Послать приватное сообщение
Автор RE: Актуальные новости
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 03-09-2013
У неділю брати Клюєви проводили зустрічі з кандидатами в Уряд
Новина, яку поширило 30 серпня п.р. інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» щодо придбання братами Клюєвими 100% корпоративних прав на територію «Межигір’я», де розташована резиденція Президента України, набирає обертів.
Так, з джерел в Адміністрації Президента стало відомо, що Андрій та Сергій Клюєви 1 вересня провели низку зустрічей з окремими політиками, які були більш схожі на підбір та співбесіду з кандидатами у майбутній Уряд. Отже, «зоряний час» Клюєвих напевне настав і брати, звісно, скористаються нагодою зійти на вищій політичний Олімп, а то й очолити його. Обговорювана в мас-медіа інформація про майбутнє призначення Андрія Клюєва Прем’єр-міністром України є логічною та цілком прогнозованою, особливо зважаючи на те, що нещодавно саме він, а не інші високі урядовці, за особистого розпорядження Глави Держави, проводив переговори в Брюсселі з Єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.
На думку багатьох експертів, головна перспектива А.Клюєва – стати офіційним наступником В.Януковича, можливо вже на виборах 2015 року. Чи може в Україні має реалізуватися подібний до російського сценарій з передачі влади наближеній особі? Принаймні цей сценарій виглядає логічно і на практиці вже є опробований сусідньою державою. До речі, інша сусідка України – Польща, опробовувала братів Качинських у якості Президента і Прем’єра. Отже в Україні є цілком можливим поєднання досвіду сусідів і щодо наступника, і щодо рідних братів на найвищих посадах в державі.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Актуальные новости
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 03-09-2013
Кличко вкрай стурбований новим фаворитом
Свіжа інформація «Інтерфаксу» щодо появи нового власника кампанії «Танталіт» заполонила усі новині стрічки провідних інформаційних агентств та Інтернет-сайтів. Така зацікавленість до даної новини обумовлена тим, що зазначеній кампанії належить левова частка президентської резиденції «Межигір’я». Крім того, поява зазначеної інформації також переполошила весь вітчизняний політичний бомонд.
А річ у тім, що незважаючи на гасла та колір політичної сили, переважна більшість політиків продовжують змагатись по між собою за роль «особи наближеної до Президента». Не є секретом те, що більшість наших парламентарів це люди, які зайшли до Верховної Ради з великого бізнесу. І під благими гаслами на захист своїх виборців, перш за все відстоюють свої власні інтереси.
Ситуація з Віталієм Кличком більш прозаїчна. Відомий боксер, який заробив свій первинний капітал кулаками, забажав під старість мати стабільний прибуток не завдаючи шкоди власному здоров’ю. Вклавши свої гроші у бізнес та дійшовши до висновку, що лише своєю популярністю він його не примноже, а і взагалі, як у 90 – ті може втратити, вирішив податись у політику. Зрозуміло, що без певної протекції, лише своїм капіталом, далеко в політиці не підеш. Тому, заручившись підтримкою певних впливових кіл на «Банковій», Віталій Кличко зміг вибудувати собі стрімку політичну кар’єру.
Ви скажете, що Віталій Кличко опозиційний політик?! Але цьому можна заперечити, проаналізувавши голосування у Верховній Раді депутатів партії «УДАР» за непопулярні закони, уникнення демаршів з боку самого Кличка, в тому числі ігнорування участі у акції «Вставай Україно!», обережні висловлювання у бік влади і т.п. За плітками, які «ходять» у кулуарах тієї ж Верховної Ради, на В.Кличка давно ставили, як одного з можливих кандидатів на одну з ключових посад у Кабміні.
Поява інформації щодо купівлі Сергієм Клюєвим кампанії «Танталіт» змішала усі карти. Сам Кличко, почуваючи себе безпечно в політичних інтригах, аж надто розхвилювався, що підтверджують його соратники. Поява нового «фаворита», як тепер усі називають Сергія Клюєва, може зруйнувати всі плани Кличка щодо освоєння політичного та владного олімпу. Оскільки такий перерозподіл сфер впливу у владі вочевидь грає не на боці Кличка. А за подібними заявами, можуть відбутись і певні зміни в самій Адміністрації Президента України, крісло під головою якої, за чутками, вже давно хитається.
Що ж початок осені, це початок нового політичного сезону. Не виключено, що й початок нової передвиборчої кампанії. А в даних реаліях Віталію Кличку слід дуже швидко зорієнтуватись «під чий бік він повинен лягти» або ж яку нішу зайняти. У випадку неправильної орієнтації, дана ситуація може загрожувати політику втратою лідерства на політичній арені та і просто викинути його на узбіччя політичних процесів в державі. Адже старі стратегії і старі комунікації, які вибудовував «УДАР» у випадку з Клюєвим можуть не те, що не спрацювати, а бумерангом вдарити по усіх планах Кличка. Отже, думай Віталя, думай!
Послать приватное сообщение
Автор RE: «Одесский террорист» получил 10 лет за подготовку покушения на Путина
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 17-09-2013
Мосгорсуд приговорил к десяти годам колонии Илью Пьянзина, признанного виновным в подготовке покушения на президента РФ Владимира Путина.
Полностью признавшего свою вину террориста судили в особом порядке. Прокурор просил приговорить его к 15 годам лишения свободы, однако суд посчитал возможным дать более мягкое наказание.
Пьянзина вместе с его предполагаемым сообщником Адамом Осмаевым задержали в январе 2012-го года. Внимание правоохранительных органов они привлекли после взрыва в квартире дома на Тираспольской улице, в результате которого погиб еще один их возможный сообщник Руслан Мадаев. По версии следствия, в Одессе все трое готовили взрыв на пути кортежа российского президента Владимира Путина. Осмаева сейчас судит Приморский районный суд Одессы, поскольку его экстрадиции помешало обращение адвокатов в Страсбургский суд.
Установлено, что уроженец Чечни Мадаев и гражданин Казахстана Пьянзин познакомились в 2011 году в египетском вузе. Они вместе поехали в Турцию, желая завербоваться в ряды исламистов, воюющих против США в Афганистане. Однако турецкие исламисты вместо этого послали молодых людей в Одессу готовить покушение на российского президента. Осмаев якобы встретил подельников в Одессе и стал учить их взрывному делу. Сам он с 2007 года находился в розыске по подозрению в подготовке убийства главы Чечни Рамзана Кадырова.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Актуальные новости
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 26-09-2013
Спроси у Кличко, как отречься от предков
Вся Украина в эти дни чтит память замученных в «Бабьем Яру» жертв. Каждый год проводятся официальные и неофициальные мероприятия, связанные с трагедией, в которых участвуют политические и общественные деятели, представители еврейских общин, а также простые граждане, неравнодушные к случившемуся. Не секрет, что «Бабий Яр» давно считается святым местом для каждого еврея, поскольку является символом геноцида и бесчеловечности нацистов. Однако, наши оппозиционные политики, имеющие еврейские корни, полностью отреклись от предков. Они, и Яценюк, и Тимошенко, и Кличко, само упоминание об их еврейском происхождении считают провокацией. А уж тем более – посетить «Бабий яр», это, как утверждают политтехнологи указанных лидеров, смерти подобно… Почему, ведь Украина – многонациональное государство, в котором, в силу определенных исторических факторов, всегда была сильная еврейская община. Если разобраться, то мы не увидим в нашем государстве какого-нибудь ущемления евреев, или представителей других наций. Более того, если проанализировать популярные теперь рейтинги олигархов, которые печатают в СМИ, то обнаружим, что каждый второй из них имеет еврейские корни. Никто не усматривает в этом ничего зазорного или негативного, разве что только наши политики.
Однако при этом, вспомните истерики Яценюка, который так возмущался статьями о своем еврейском происхождении, что кажется и сам поверил, что он не еврей, или Тимошенко – предпочитала отмалчиваться по этому поводу. Что же касается Виталия Кличко, то он, идя в политики, потратил кругленькую сумму на зачистку Интернета от упоминаний о своем еврейском происхождении. Что же касается «Бабьего яра», боксер вообще обходит его десятой дорогой, вдруг кто увидит его рядом, сразу рейтинги упадут, во всяком случае, видимо так проинструктировали Виталия его пиарщики.
Может Интернет вычистить можно, однако Кличку, нужно еще и музей с.Вильшана (Черкасская область) сжечь или закрыть, ведь там, в честь знаменитых боксеров-земляков, открыт целый зал братьев, куда приезжают туристы не только со всех уголков Украины, но даже из Германии и США. Самым ценным экспонатом зала, вильшанцы считают картину, на которой нарисовано огромное генеалогическое древо рода Кличко. Оказывается, дед братьев – Родион, был сыном бедного крестьянина Петра Кличко, который был единственным по этой линии Кличко, кто, как говорится, выбился в люди - закончил школу, милиции, получил должность начальника паспортного стола, что по тем временам было очень высоким постом. Женился на девушке Тамаре, которая приехала в село работать учительницей украинского языка. Это бабушка наших боксеров-чемпионов, которую люди помнят активисткой и комсомолкой. Увы, ее очень сломала война, ведь во время оккупации Тамару Кличко арестовали фашисты вместе с ее двухлетним сыном. Она, по национальности была еврейкой, но Родиону удалось каким-то немыслимым образом выкупить ее у оккупантов, а вот сына спасти не удалось - его убили. Фактически, она одна выжила в ГЕТТО. Но на этом страдания Тамары Кличко не закончились: чтобы спасти жену, Родион Кличко два оккупационных года прятал ее от всех в погребе старой хаты родителей.
Неужели Виталий полностью отрекся от всего этого, как и от отца – героя ликвидатора последствий аварии на ЧАЕС, ведь это из-за него братьев евреи считают своими…
Проблема не в том, русский ты, украинец, или еврей, главное, если ты – политик, нужно быть честным, цельным и прямым, а не вертеться как флюгер на ветру. Думается, если бы речь шла о выборах в КНЕССЕТ, Виталий, с ног бы сбился, доказывая свое истинное еврейское происхождение… Приспособленчество, и слепое следование конъюнктуре, наверняка не лучшие качества для политика, претендующего на лидерство.

Послать приватное сообщение
Автор RE: «УДАР» ниже пояса
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 26-09-2013
Давно разгоревшийся конфликт между лидером оппозиции Арсением Яценюком и главой Киевской городской организации Юрием Одарченко давно перешел из партийной в личностную плоскость.
Так как Одарченко всячески пытается предотвратить «захват» партийной организации выходцами из ФЗ, как это было в Николаеве и Запорожье, он с каждым днем становится все более и более не выгодным для «фронтовиков».
Уходить с занимаемой должности Одарченко не собирается, он ищет пути усиления своих позиций в партии, но, увы, пока безрезультатно. Судя по всему, сейчас следующим его шагом будет усиление активной «уличной» деятельности.
Но, как всем давно известно, кто владеет столицей - владеет страной. Именно потому В.Кличко активно посылает своих «ходаков» в надежде пригреть под своим крылом опального бютовца. Ну и конечно, тот уйдет не один, а вместе с доброй половиной парторганизации, что явно пойдет на руку УДАРУ и самому Юрию Витальевичу (Одарченку).
Подтверждением начатого сражения может служить тесное общение в последнее время Одарченка с человеком, который в свое время «опустил» на дороге зарвавшегося на то время чиновника. Напоминаем, что этот человек в прошлом, будучи зам. начальника спецподразделения ГАИ «Кобра» Алексей Кожа показал многословный жест в виде среднего пальца Яценюку, который со своими опричниками «беспределил» на дорогах столицы.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Актуальные новости
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 26-09-2013
Віталій Кличко – ставленик Німеччини

Україна, від початку своєї Незалежності, як стратегічно важливий об’єкт в економічному, політичному та військовому сенсі, потрапила під пильне око іноземних держав, які здійснювали і продовжують здійснювати проти неї заходи з обмеження політичної та економічної самостійності. Вони розробляють різноманітні сценарії, які покликані змусити незалежну Державу діяти в інтересах іноземців.
Свої інтереси в Україні мають і суміжні держави, і політично сильні країни старої Європи та США. Найбільш вдалим для нав’язування своїх планів вважається підготовка та просування в український політикум власних ставлеників. Згадаймо ставленика США Віктора Ющенка і ганебні наслідки його президентства, коли країна опинилась фактично на грані економічного і політичного колапсу.
Серед сьогоднішньої політичної верхівки, найбільше запитань у пересічних українців, мабуть, до Віталія Кличка, який планує в 2015 році зайняти президентське крісло та який, як ніхто з українських політиків пов'язаний з іноземною державою, а саме Німеччиною. Галас, нещодавно здійснений у пресі через майже постійне проживання В.Кличка у Німеччині, його нерухомість та бізнес там, а звідси й існування у політика юридичних взаємовідносин з іноземною державою, робить його участь у президентських виборах 2015 року примарною.
Усе констатоване вище та також зв’язки й підтримка В.Кличка в Німеччині, дають підстави вважати, що він ставленик ФРН й німецькі політики зробили ставку саме на нього. Отже Кличко, в разі обрання Президентом, має щедро віддячувати своїм закордонним хазяям та діяти за їх сценаріями.
До речі, В.Кличко не сам співпрацює з іноземцями, а намагається залучити до співпраці і своїх однопартійців. Так, за особистої вказівки керівника «УДАРу», лідер молодіжного крила цієї політичної сили Дмитро Білоцерковець встановив та розвиває контакти із заступником Посла Німеччини в Україні з політичних питань Анкою Фельдгузен.
Запитаєте, випадково, Німеччина? А чому не США, Китай, Франція чи Росія…?
А.Фельдгузен вже встигла залучити Д.Білоцерковця з його молодіжним осередком «УДАРу» до різноманітних заходів (конференцій, семінарів…), які організовуються німецьким дипломатичним корпусом та неурядовими структурами цієї країни («Фондом Конрада Аденауера», «Фондом ім. Г.Бьолля» тощо). Мабуть не потрібно розповідати про справжню мету діяльності закордонних неурядових центрів та те, що вони створені та повністю контролюються спеціальними службами іноземних держав.
У той же час, А.Фельдгаузен серед близького оточення вже зазначила, що вважає Д.Білоцерковця перспективним молодим політиком, співпрацею з яким Посольство Німеччини дуже задоволене.
Чи зможе хтось відповісти на запитання, чи можлива прозора і чесна співпраця політичного діяча США або Німеччини з іноземними функціонерами? Ви може собі уявити конгресмена США, чи кандидата на посаду Канцлера, який фінансується іноземною державою та який майже пів життя прожив за кордоном?... Мабуть що ні, але Кличка це не обходить. Він продовжує бачити себе майбутнім лідером української держави.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Євреї ігнорують «Бабин Яр»?
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 28-09-2013
Таке питання виникло у присутніх 27 вересня в урочищі «Бабин Яр» в м. Києві на покладанні квітів та вшануванні пам’яті жертв Голокосту.
Президент, Прем’єр-міністр, голови Київської міської та обласної державних адміністрацій, керівники силових та інших відомств нашої держави, а також представники провідних конфесій України (УПЦ КП, греко-католики, мусульмани) вшанували пам’ять загиблих, у т.ч. хвилиною мовчання.
Водночас, відсутність на вказаних заходах представників єврейської громади Києва, м’яко кажучи, здивувала всіх присутніх. Не прийняли участь а ні Я.Блайх, а ні М.Асман, а ні О.Левін, навіть О.Фельдмана не було. Не кажучи вже про таких «грандів» єврейського світу як І.Коломойський або В.Рабінович, які з числа усіх наших «професійних» євреїв завдяки своїм капіталам займають найвпливовіші позиції в єврейській громаді не лише України,а й світу.
Але на жаль згадані особи, насамперед Ігор Валерійович, не приймають участь у таких подіях. А кому як не йому - голові «Об’єднаної єврейської громади» надавати приклад. Мабуть саме тому й ходять чутки про те, що всі ці «високі» посади в єврейських громадських організаціях йому потрібні лише для піару та якості трибуни з захисту своїх бізнес-інтересів.
Формально віддувався за всіх євреїв народний депутат України від партії влади Я.Табачник. Мабуть лише йому стало хисту та поваги до своїх земляків і одновірців, які загинули у роки війни лише за своє походження.
Водночас, постає питання: а можливо усіх наших «професійних» євреїв злякала негода у вигляді проливного дощу, чи це все ж таки відкрите демонстрування лідерами єврейської громади свого опозиційного ставлення до діючої влади?
А можливо, що вся ця метушня навколо вшанування пам’яті жертвам Голокосту потрібна лише Президенту та органам влади? Адже їх не злякав дощ і вони поклали квіти у Бабиному Яру, вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Цікаве питання… Та й відповідь напрошується сама.
Всі наші «вельмиповажні борці за єврейську націю» дуже полюбляють масові заходи, коли можна покрасуватись або проголосити черговий лозунг про утиски євреїв, а тут що? Ні тобі піару, ні реклами, ще й на квіти прийдеться витратитись.
От і виходить, що вшанування пам’яті загиблих євреїв - це питання влади та самосвідомих українців, а їм самим (Коломойським, Рабіновичам, Асманам та ін.) нема до цього жодного діла…
Але не забуваймо народну мудрість – без минулого нема майбутнього.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Актуальные новости
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 07-10-2013
Яценюк с Тягнибоком поспорили о «Свободе прессы» из-за табака
Партнерство «Свободы» с «Батькивщиной» стало очевидным как никогда после ряда острых публикаций львовской газетой «Экспресс». Публикаций о «деньгах Тягнибока». Сказались эти разоблчения на электоральных показателях для партии Олега Ярославовича в базовом для них регионе или нет, судить социологам. Но вот в партийных структурах шума наделали немало.
«Свобода» приняла «условный вызов» и контролируемый партией Львовский горсовет недавно принимает «важное» для территориальной общины решение - об упорядочении торговли табачными изделиями в малых архитектурных сооружениях, расположенных в черте города. Вернее, о запрете продажи сигарет и прочих табачных изделий в местных киосках. Вроде бы ничего обычного, только если не учитывать тот факт, что в принадлежащих вышеуказанному издателю нескольких десятках газетных киосков «Интерпресс» также продаются табачные изделия. И не просто продаются, а фактически удерживают на плаву всю розничную сеть распространения периодики.
По странному стечению обстоятельств вместе со «Свободой» за такое решение проголосовали также депутаты от «Фронта змин» и «Батькивщины». Также еще более странным выглядит форменный разнос, который недавно устроил Арсений Яценюк львовским народным депутатам Роману Илыку из «Батькивщины» и вроде бы своему же «фронтовику» Степану Кубиву. На публике последнему было вынесено замечание о неудовлетворительной организации процесса объединения двух партий во Львовской области, а непублично Арсений Петрович вообще пригрозил обоих исключить из фракции и забыть навсегда о поддержке либо каких проектов, лоббируемых указанными парламентариями.
Дальше события развивались в лучших традициях жанра. Олег Тягнибок, подтвердив подозрения в отношении стороны «откуда ветер дует», решил выяснить отношения с Арсением Яценюком, но, судя по информации очевидцев, разговора у них не получилось. Роман Илык, которого еще год назад прокинули с партийным списком, вследствие чего он «добывал» свой мандат на мажоритарном округе, и который Яценюку, собственно говоря, ничем не обязан, пошел на переговоры к партнерам из «Свободы». Также поступил и Кубив, правда под предлогом якобы попробовать уладить со «Свободой» этот табачный вопрос. «Свободовцы», в свою очередь, еще более ощетинились и прогнозировано развернули «подрывную деятельность», обрабатывая двух нардепов-земляков из «Батькивщины» уже в качестве потенциальных членов своей парламентской фракции. И если в ближайшем будущем спикер снова объявит о выходе из фракции «Батькивщины» еще двух депутатов, то пресловутый табак сыграет в этом отнюдь не последнюю роль .
Абсурд, но наверное только в нашей «реал-политике» изречение «делу табак» из понятия образного превратилось в абсолютно натурализованный процесс, усугубляющий и без того зыбкое единство в оппозиционном лагере. И, наверное, только у нас «Свобода прессы» зависит от табака…
Антон КАМЕНСКИЙ, СЛЕД.net.ua
Послать приватное сообщение
Автор RE: Розовые ленточки Виталия Кличко и Сени Яценюка
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 12-10-2013
Проведение сегодняшнего Национального круглого стола по вопросам евроинтеграции совмесно с представителями Европарламента, в частности - Штефаном Фюле и Яном Томбинcки, ознаменовалось своеобразным способом лидеров оппозиционных фракций выразить свою любезность как к общим евроинтеграционным процессам, так и видимо к некоторым парламентариям в частности.
Виталий Кличко, скорее всего решив, что ему не хватает некоторой изюминки, нацепил на себя розовую ленточку, что всерьез заставило нервничать общественность. Конечно, хорошо, что хотя бы губы в розовый не покрасил, что было бы не удивительно ввиду славы в некоторых кругах его младшего брата, но в любом случае розовые ленточки символизируют гомосексуальную любовь.

Что удивительно, реакция европарламентариев оказалась неоднозначной. Особенно порадовало глаз, что главный оппозиционный кролик Арсений также одел на себя розовую ленточку, что, собственно, соответствует природе кроликов, но всегда было принято считать, что их способность к размножению не имеет ничего общего с однополой любовью.
Видимо ленточки, это такой способ сильней понравиться Европе, тем более, что господин Фюле так же страстно поддерживает секс-меньшинства лично. Пока, исходя из результатов встречи, перспективы Украины евроинтегрироваться до конца не определены, зато теперь всем понятно, каким местом будут интегрироваться Кличко и Яценюк. Пожелаем им успеха в этом нелегком деле!
Послать приватное сообщение
Автор RE: «Свобода» агресує, як бик на червоний прапор
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 15-10-2013
Серед прихильників ВО «Свобода» поступово зростає невдоволення обраною політикою партійної верхівки. При чому, такі настрої з’являються як в Україні, так і зі сторони «закордону». Головним чином, обурення викликають окремі радикальні дії «свободівського» керівництва. Ініціювання силових сутичок з політичними опонентами у Верховній Раді, силові акції із захоплення державних установ у Києві, знесення пам’ятників вождям комуністичного режиму, перелік можна продовжувати ще довго. Антисемітські висловлювання окремих партійних лідерів наче свідомо озвучені для іноземних ЗМІ, які про «Свободу» інакше, ніж як про радикальну націоналістичну організацію антисемітського спрямування, що сповідує неонацистські погляди, не пишуть. Неоднозначним для іноземних політичних аналітиків став погляд на громадсько-політичну діяльність Олега Тягнибока, який обрав шлях радикалізму в діях «свободівців».
Визволення від німецько-фашистських загарбників здається для «свободівців» зовсім не святковою подією, а червоні прапори, як символ перемоги над фашизмом, чомусь діють як на биків під час іспанської кориди. Начебто символи «тоталітарної держави» неприпустимі в нашій державі. А чи припустима фашистська символіка в Україні?
Результатом такої політики і став негативний імідж «Свободи», як закономірний результат їхньої діяльності, який формується і в іноземних політичних колах, і серед місцевої влади. У будь-якому випадку, якщо використання радянських прапорів вбачається «Свободі» неприпустимим, то і відмовились би від німецько-фашистських символів!
Послать приватное сообщение
Автор RE: ПУТИН ЗАПЛАТИЛ КЛИЧКО 17 МИЛЛИОНОВ ДОЛЛАРОВ – НЕМЕЦКИЙ ПОЛИТИК
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 15-10-2013
Давно немецкие политики настолько активно не обсуждали боксёрские поединки братьев Кличко. И, пожалуй, впервые Кличко упоминается ими в негативном контексте. С их уст часто с нотками разочарования слетает фраза: «Путин заплатил Кличко 17 миллионов долларов».
В Германии Виталий Кличко очень популярен среди населения. Правда, немцы не воспринимают его как политика. Для них Кличко – спортсмен и любитель пива, бизнесмен и меценат. И благодаря популярности среди населения Кличко вхож во многие высокие кабинеты.
До последнего момента немецкие политики были скорее рады тому, что Кличко может стать президентом Украины. Ведь это был бы «свой президент»: добрый, дипломатичный и покладистый. И если все эти качества Виталия положительны для него, как для человека, то, как для политика, – это залог крупного поражения. Человек с такими качествами обречён быть марионеткой в чужих руках. Немцы это хорошо знают, потому по началу им импонировал контролируемый Кличко.
Но удивительно, до какой степени недалекоглядны в этот раз оказались немцы. Ведь есть уже пример тюфяка Ющенко, который сначала с потрохами продался США, а потом создавал газовые схемы с Кремлём. Мягкий и покладистый человек всегда будет непредсказуемым для начальника и неэффективным руководителем для страны, в особенности такой, как Украина.
На днях немецкий политический бомонд посетило прозрение. Депутаты Бундестага, которые общаются с немецкими спецслужбами, рассказывают своим коллегам о предательстве со стороны Кличко. По их словам, Путин уговорил Кличко сотрудничать с ним. Российский президент во время личной встречи дал Виталию понять, что тему евроинтеграции застолбил за собой Янукович. ВВП якобы предоставил украинскому боксёру доказательства того, что Европа будет поддерживать только Януковича.
Как известно, переубедить Кличко не составляет никакого труда. А уж тем более старому КГБисту Путину. И наш боксёр согласился на условия ВВП. Конкретики договорённостей пока нет, но немцы небезосновательно говорят о том, что организация боя с Поветкиным, изначально проигрышного для последнего, была одним из пунктов пакта Путина-Кличко. По оценкам немецких спортивных экспертов, бой такого уровня, как младший Кличко-Поветкин, стоит 6-8 млн. долларов. Но российская сторона только Кличко и только официально заплатила 17 млн. вне зависимости от исхода боя. На лицо взятка, которую Виталий Кличко получил от Путина. О суммах, которые прошли мимо кассы, можно только догадываться.
Забавно, как теперь в такой ситуации будет вести себя старший Кличко. Открыто поддерживать Россию в своей кампании он не сможет – электорат убежит. Да и обещаний он успел понараздавать и европейцам, и американцам. А тут ВВП «нарисовался» и по привычке завербовал несознательного иностранца Кличко стихотворениями из детства Виталика: «Путин – это хорошо, а Европа – плохо».
Послать приватное сообщение
Автор RE: Удар по УДАРУ, или имеет Кличко политическое будущее?
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
Ещё за день до проведения в Житомире пресс-конференции в рамках кампании «Держи УДАР!» многие журналисты и просто люди, интересующиеся политикой, пытались предугадать, что это такое за гости приедут в Житомир и о чём таком они будут говорить? Даже предположения о том, что кто-то организовал хитрую игру против партии УДАР, также возникали. Мол, лидер УДАРА Виталий Кличко числится в лидерах рейтинговых политиков, поэтому его конкуренты решили этот самый рейтинг приопустить.
На самом деле 16 октября в Житомире произошло два события. Первое началось где то в одинадцать часов утра, когда возле оффиса партии УДАР, что на Замковой горе, появился пикет, учасники которого держали в руках плакаты с несколько неприятными для УДАРА надписями. Например, «УДАР-кидалово» или «Кличко, Раупов верни наши деньги! » . Оказалось, что организаторы пикета требуют от «ударовцев» расчёта за выборы осени 2012 года. Ровно год назад партия УДАР стала автором настоящей политической сенсации в жизни Украины, заняв на выборах в Верховную Раду высокое третье место. УДАР сразу же создал в парламенте мощную депутатскую фракцию из 42-х депутатов, которая уже успела зарекомендовать себя. Но оказалось, что не так то всё просто. Оказалось, что УДАР во время выборной кампании 2012 года не рассчитался со многими активистами и членами избирательных штабов. По этому поводу перед журналистами выступали на пресс-конференции Владимир Воликов из Донецка, Владимир Бут из Брусилова и Анна Биндык из Народич. И Бут, и Биндык не являются активистами УДАРА и не пребывали в партии. Во время выборов они просто помогали партии агитировать и наблюдать за ходом голосования. За что должны были получить определённые суммы денег. Например, тот же Володя Бут сказал, что в штабе УДАРА ему обещали ежемесячно платить по 6 тысяч гривен. Реально заплатили только 4 тысячи. Поэтому фактически обманутый активист-наёмник неоднократно пытался дополучить вознаграждение согласно договорённости. Был в Житомире, ездил в Киев. Пытался пикетировать Верховную Раду, где уже чувствуют себя весьма уверенно депутаты от УДАРА. Его слушали, на него обращали внимание, но денег не заплатили. Тот же Владимир Воликов из Донецка во время пресс-конференции сообщил, что в Житомирской области УДАР рассчитался далеко не со всеми своими активистами, а должниками оказалась почти тысяча людей . Уже сейчас подготовлено обращение к лидеру УДАРА Виталию Кличко, где говорится о том, что его однопартийцы не рассчитались с активистами. В связи с этим, Кличко и его соратников призывают «приложить максимальных усилий для уплаты долга бывшим сотрудникам штабов УДАРА». По словам авторов обращения, кампания «Держи УДАР!» носит бессрочный характер и будет продолжаться до тех пор, пока «ударовцы» не рассчитаются с каждым активистом в полном объёме. Безусловно такая ситуация не красит УДАР, и руководителей областных организаций в роде хозяина житомирского УДАРА Р.Раупова, но главное сегодня – она бьёт по имиджу лидера партии Виталия Кличко. Как выйдет из создавшейся ситуации УДАР и не ударят ли долги прошлогодней давности по будущему кандидату в Президенты Украины – вопрос наверное риторический.
Валентин Ачкасов. Житомир.16.10.2013 г.
Послать приватное сообщение
Автор RE: «УДАР», ЗЛАЗЬ З МОТОЦИКЛА ТА МАНДРУЙ У НАРОД!
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
Байкерська подорож від Києва до Вільнюса, організована активом партії УДАР, на певний час стала віп-новиною українського інформаційного простору. Повернувшись в Україну, організатори байкер-подорожі зібрали у Житомирі цілу прес-конференцію за участі народного депутата Р.Раупова. Щоправда на зустріч із журналістами «ударівці» запросили представників лише чотирьох видань. Решта засобів мас-медіа виявилася чи то недостойними почути інформацію із перших вуст, чи то сам предмет розмови із журналістами партійці УДАРУ вважали не вартим особливої уваги. Можливо й справді шестиденна подорож із метою продемонструвати Європі прагнення українців до євроінтеграції не є чимось видатним, а всього-навсього рядовою подією, про яку усім газетам та інтернет-виданням не варто говорити. Але говорити про щось же треба! Політика,як кажуть, не терпить пустоти, а тому, окрім мотоциклетного пробігу, у партійному «багажі» мають бути ще й інші цікаві для газет та сайтів новини, заяви чи коментарі. Мотоциклетно-байкерська тема, яку часто експлуатують не лише «ударівці», але й інші житомирські політики (наприклад мер Житомира Володимир Дебой) сама по собі начебто й цікава, але, даруйте за банальність, занадто «заїзджена». До речі, байкери із житомирського клубу «Сталевий дракон», які складали ядро байкерської делегації під час пробігу до Вільнюса, за час від свого створення каталися із багатьма партіями, а не лише із УДАРОМ. Можна згадати і прапори СДПУ (0), і під знаменами Партії регіонів, і навіть під червоними прапорами чи то комуністів, чи колись популярних «социків», житомирські байкери «нарізали» не одну сотню кілометрів. Знову ж таки, УДАРУ, як молодій українській партії, такому собі дебютанту української політики, не завадило б пам’ятати, що надто великих політичних балів чи могутнього напливу до партії її симпатиків, співпраця з мотоциклістами, та й взагалі зі спортсменами, сама по собі не дає. Тут, щоб заробити популярність у народі, треба обстоювати його найбуденніші інтереси. Погані дороги або відсутність нормальної і придатної для споживання питної води, проблеми із транспортом, або хабарництво чиновників –ось далеко не повний перелік проблем, які хвилюють народ, тих же житомирян і ,як не крути, тих самих байкерів, які під стягами УДАРУ подорожували від Києва до Вільнюса і назад. Керівники житомирської організації УДАРу небагато втратили від того, що не були у День незалежності серед учасників святкового маршу вишиванок, який проходив вулицями міста. До речі, на політиків у вишиванках, які приходять у святкові дні до пам’ятників та меморіальних дошок, житомиряни дивляться так само як на байкерів, тобто, як на представників певної субкультури, яка абстрагується від повсякденності і живе у світі своїх, суто віртуальних уявлень. У цьому нічого поганого немає, навпаки таке різномаїття субкультур зайвий раз засвідчує певний рівень демократії , яка існує і розвивається у країні. У даному випадку, в Україні. Але політикам, та ще й із парламентської партії (аУДАР є такою партією) варто затямити, що рівень співпраці із представниками всіляких і різних субкультур (такими собі любителями дивацьких захоплень) ніколи не замінить роботи та діяльності у товщі народу. Того самого люду, який потерпає від бідності, від сваволі чиновників, який чи не щодня змушений когось про щось просити. УДАР мав би навчити і привчити народ не просити, а вимагати, «ударівці» повинні були б першими обурюватися із того, що водії та кондуктори житомирського ТТУ не отримували зарплатні за багато місяців, що дороги, понівечені ще торішнім снігом та морозом, досі ніхто не ремонтує. Зрештою, як партія, яка має дуже приязні відносини із великим спортом, УДАР повинен був примусити обласну владу Житомирщини впритул займатися ремонтом та реконструкцією центрального стадіону, де пан Рижук і його підлеглі із відомства Раїси Гули досі лише імітують будівельні роботи. Тоді не треба було б запрошувати на прес-конференції журналістів лише чотирьох, очевидно проплачених видань. До офісу УДАРу шикувалися б черги із писак та кореспондентів. А слави у партії вистачило б не лише на перемогу у виборах, але й для того, щоб народ їй довіряв і любив.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Председатель областной организации «УДАР» Рустам Раупов пригласил житомирских журналистов на сов
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
Даже мастерство журналистов и операторов не смогло спрятать очевидные изьяны сего зрелища. В Житомир обсуждать крайне важную тему для СМИ тему прибыли двое нардепов – Николай Томенко и представитель местной организации Рустам Раупов. Хозяина или ведущего с господина Раупова мягко говоря не получилось. Ну не знает он ни местных журналистов ни проблему которая коротко звучит как «СВОБОДА СЛОВА». Спасал ситуацию политик с огромным жизненным и политическим опытом Николай Томенко. Что –что а этот политик ориентируется и умеет говорить на любые темы, чему Раупову стоит поучиться. Хорошо что к местному депутату вопросов было мало, иначе превратилась бы встреча в сплошную словесную «кашу», из которой выудить что то конкретное практически невозможно. Если бы вместо «бютовца» приехал какой либо спортсмен или певец, (а их в ВР хватает), шоу было бы еще то.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Житомирські студенти звинуватили опозицію в лицемірстві
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
3 жовтня під стінами міської ради студенти профспілкової організації ЖДУ імені Івана Франка привітали працівників освіти з їх професійним святом та попросили опозиціонерів не лицемірити.

«Опозиціонери – не будьте лицемірами», «Освіта – майбутнє України» та «Професійні вчителі – високотехнологічна Україна», - з такими плакатами студенти простояли під стінами міськради, зачитали свої вимоги і розійшлися.

Цікаво, чим так дошкулили опозиціонери житомирським студентам? Невже «хтось» не виконав своїх передвиборчих обіцянок? Чи земельну ділянку про яку йдеться у вимогах отримав хтось із опозиційних діячів?
Послать приватное сообщение
Автор RE: «Свобода» за народ турбується! Але чи справді за народ?
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
Сьогодні, 26 вересня 2013 року, в Коростишеві під стінами райдержадмінстрації пройшов мітинг, організований районним політичним об’єднанням ВО «Свобода» та очолений керівником місцевих «свободівців» Сергієм Бондарчуком. О пів на десяту ранку «свободівці» розвернули навпроти центрального входу РДА свою палатку і почали збирати навколо себе місцеве населення, щоб разом виступити (а простіше сказати – зірвати) проти того, щоб на сесії райдержадміністрації розглядалось питання про реорганізацію центральної районної лікарні та створення на її базі Центру первинної медичної діагностики. Довівши себе та тих, хто зібрався довкола них, до потрібного бойового запалу, група «свободовців» вирішила діяти безпосередньо у приміщенні райдержадміністрації та, наштовхнувшись на опір працівників правоохоронних органів, намагалася силою ввірватись до державної установи. А народний депутат-«свободівець» Олександр Мирний, як справжнісінький хуліган, навіть зірвав погони з міліціонера, який «завинив» перед ним лише тим, що виконував свій професійний обов’язок. В обід до мітингуючих вийшла голова Коростишівської РДА Надія Котенко та повідомила їм, що рішення щодо впровадження медичної реформи більшістю голосів було все ж таки прийнято. Керівник району зазначила, що ніхто не намагається ліквідувати лікарню, а лише реформувати її, поліпшити, створити нові робочі місця. А слухи про цілковите розформування медичного закладу – це лише слухи і нічого більше. Будучи безпосереднім очевидцем цих подій, не зміг не зробити висновок: Чи настільки щирі свободівці, наскільки вони намагаються себе показати? А наскільки правдиві?! Якщо ви такі чесні, то навіщо неправдивою інформацію намагаєтеся підняти власний імідж? Проте «борці за свободу» твердять протилежне, намагаються розширити коло власних прихильників неправдивою інформацією, не гребуючи іноді й підкупом. Так чи можна вірити таким «борцям за свободу»? Чи гідні вони керувати країною, коли все, що розповідають, - брехня?...

Робімо висновки самі….
Послать приватное сообщение
Автор RE: Шахраї від «ДемАльянсу»
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
На сайтах «Журнал Житомира» і «Рупор Житомира» з’явилась інформація політичної партії «Демократичний Альянс» про відкриття «антикорупційного штабу» в м.Житомирі в офісі по вул. Хлібній, 25. І місто таке існує, і адреса в ньому така є, і офіс, де збираються «демальянсівці» там розміщується, але, як сказав Чапаєв Пєтькє з відомого анекдоту, «…є нюанси».

Офіс в оренду взяла громадська організація «Молодь Демократичного Альянсу» (а не політична партія «Демократичний Альянс»). Орендодавцем є Комунальне підприємство Житомирської обласної ради «Агенція з питань регіонального розвитку» - фактично «злочинна», за словами демальянсівців, влада, проти якої вони борються: виступають проти корупції, хоча відкрито і спокійно виграли цей конкурс на оренду офісу без будь-яких перешкод та «політичних репресій», незважаючи на те, що члени «ДА» періодично пікетують резиденцію Президента. Розгортання антикорупційного штабу партії в офісі громадської організації свідчить про нецільове використання приміщення та порушення умов договору оренди нерухомого майна, укладеного в квітні 2013 року.

Орендна плата, згідно з розрахунками, приведеними в угоді, складає 445 грн./місяць, а чесна прозора молода партія «Демократичний Альянс» заявляє на сайтах суму в 1100 грн/місяць. Без коментарів. Як казав один з героїв Леся Падерев’янського: «Скидайтеся мені по три рубля і мудрості Вам буде до х…я».

«Демальянсівці»! Дорогенькі! Навчіться жити чесно! Брехнею світ пройдеш, а назад не вернешся. Сумно, що Вам вірять.
Послать приватное сообщение
Автор RE: Реальний «Спрут» вразив іграшкового «мафіозі»
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
Житомирський водоканал почав відключати боржників від водовідведення, однак, захищаючи честь та персональні дані своїх клієнтів, не оприлюднює їхніх прізвищ та суми боргу. Мені вдалося з’ясувати, що одним зі щасливчиків, на кого співробітники водоканалу звернули увагу, є відомий журналіст, редактор «Двадцятки», роздрібна ціна якої за останні два місяці зросла майже на 50% з 2,5 грн до 3,75 грн, Вла-ав П. Професійний «мафіозі» (полюбляє гру в «Мафію»), доморощений «Комісар Катані», який славиться оприлюдненням на замовлення псевдожурналістських розслідувань про Житомирське ЖКГ, постраждав від «Спрута-2008». Маючи, як кажуть, суму боргу понад 2 тис. грн. Вла-ав П., активіст руху «Стоп цензурі» став жертвою «вибіркового правосуддя», однак чомусь мовчить про це, продовжуючи робити в смердючій квартирі по вул. Вітрука, 31, свою газету.

Цікаво, чому після «удару Спрута» досі немає гучних заяв щодо переслідування в Житомирі журналістів, представників руху «Стоп цензурі», перешкоджання журналістській діяльності (адже коли гівно в хаті змити не можна, про написання «гучних» матеріалів не думається).

Чому досі в соцмережах не розпочалась акція зі збору коштів для подолання «гівняної кризи» в квартирі активіста руху «Стоп цензурі» міста Житомира? Де гучні прес-конференції з демонстрацією квитанцій з сумами боргу та відеорядом «облич, змучених виносом гівна вручну», горами брудного посуду в раковині, дикими танцям тарганів в цій антисанітарії?!

Вла-ав П, які і інші боржники фактично є злодієм: користувався послугами, за які не сплачував, тобто крав їх у Водоканалу, крав зарплату у працівників, сприяв відключенню від електропостачання КП, а значить був одним з тих, хто ускладнював життя сусідам, які регулярно платять за послуги цього комунального підприємства.

Натомість зараз редактор газети має чудову можливість отримати самотужки ще одну необхідну в житті професію, вигадану Лесем Падерев’янським – професію «дослідника калу», адже «що може бути цікавішим за кал» за відсутності цензури! smiley
Послать приватное сообщение
Автор RE: Збираємо гроші, граєм у «Мафію» і числимось у демократах
barleben_david
Пользователь

Сообщений: 23
Зарегистрирован: 03.09.13
Опубликовано 16-10-2013
У Житомирі побили вікна хлопцям із «Демальянсу». Зразу ж появилося пояснення,що це провокація. А те,що вікна можуть легко і запросто побити вуличні хулігани, юними революціонерами відкидається. По другому у «демальянсу» не виходить,або ж їм невигідно,щоб шибки розбили хулігани. Не треба бути гадалкою,щоб попробувати вгадати майбутні дії опозиціонерів-демократів. Тепер своє слово скаже редактор газети « «20 хвилин» Владислав Пучич. Він теж із «демальянсу» і йому доручать соратники провести розслідування провокативного кидання камінням по вікнах на вулиці Хлібній. А Пучич дуже любить розкручувати скандали та чорні історії і думає та розказує всім,що скоро він і його газета «порвуть» Житомир. У принципі Владиславу є за що рвати Житомир і даже Київ, бо грошей його спонсори підкидають молодому таланту і вже чуть не газетному генію чимало. По суботам і неділям Пучич із друзями їздить по різних містах, де вчиться, здобуває і переймає опозиційний досвід. На ці поїздки , обіди та готелі грошей у члена «Демальянса» виходить, що хватає, а заплатити за комунальні рахунки, які йому приносить «Жек» , Пучич не спішить. Ясно, що надивився на старших товаришів-опозиціонерів, які ще більше боргів наробили і теж за квартири не платять. Пучич зловив момент і популяризує в Житомирі гру у «Мафію», де збирає всіх бажаючих демократів у класних кафешках та «шоколадницях» і закликає стати мільйонерами. Так що діяч із «демальянсу» часу даремно не витрачає, а живе собі у своє задоволення. Не вийде зробити мафіозну кар’єру у газеті, піде знов у фотографи і почне заробляти гроші в еміграції. А там може пофортунить і знову до Житомира вернеться щоб у якійсь демократичній фірмі з’явитися. Одним словом, талант, якому ще й добре везе. А може він і справді геній, але не розкритий і у нього ще все попереду?Хто його знає, але за квартиру треба буде розрахуватись, тут не допоможе те, що ти редактор, і поки що невідомий мафіозі. А ті статті із розслідуваннями, які Пучич пише у «20 хвилин», треба буде розміщати на одних сторінках із своїми походеньками та розповідями про пишне редакторське життя. Бо ж сусіди, які живуть у одному будинку із молодим талантом, за те що журналіст і борець за правду і демократію не платить за комунальні послуги, можуть не тільки обматюкати, але й начистити, як кажуть у Житомирі, мордяку. Не доведи господи до такого ходу сюжету, бо тоді у Житомирі буде галасу на всю Україну. Пучич та його колеги по партії тут таке організують, що європейські чиновники ще візьмуть і не захочуть з Україною підписувати договір про приєднання до асоціації. Кінець історії із побитими вікнами, любов до «Мафії» можуть у кінці кінців, наробити недитячих скандалів. Тоді недалеко буде і до того реального лозунга, щоб «порвати Житомир».
Послать приватное сообщение
Страница 1 из 2 1 2 >
Перейти на форум: